Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkezdjem szedni a Cypromixet?

Elkezdjem szedni a Cypromixet?

Figyelt kérdés

Még sosem szedtem fogamzásgátlót, és elsőre ezt írta fel nekem a doki.. :S Hát én nem igazán akarom ezt szedni, mert nagyon magas a hormontartalma..

vagy lehet, hogy azért ilyet írt fel, mert kövér vagyok és több hormon szükséges? Vagy szerintetek inkább menjek el másik dokihoz íratni tablettát?


16/L


2012. márc. 5. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

16 évesen cypromix?? Eszed ágába se jusson beszedni.

Menj el egy olyan dokihoz aki tisztességesen kivizsgál.

A cypromix nem elsősorban fogamzásgátló, hanem egy erős hormonkészítmény, ami bizonyos betegségek tüneteinek kezelésére szolgál.

De ha olyan problémád van, amire cypromix kell, akkor is először ki kell vizsgálni! Hormonszinteket nézni. Nem lehet csak úgy felírni.

2012. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nincs semmilyen gondom. Megkérdezte a nőgyógyász, hogy sok pattanásom van-e, mondtam, hogy nincs. És felírta ezt.


Na mind1, inkább dokit váltok, mert én ezt biztos, hogy nem veszem be.

2012. márc. 5. 15:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Egyébként mellékesen megjegyzem, hogy ilyen idős korban leginkább semmilyen tablettát nem kellene szedned. Ilyen idős korban az óvszer a megfelelő védekezési forma.

Mióta van menzeszed? Beállt már egyáltalán? Ha igen, mikor?

2012. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
9 éves korom óta menstruálok, az első óta napra pontos. De most nem az volt a kérdés, hogy szedjek-e tabit.
2012. márc. 5. 16:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó, csak gondoltam felhívom rá a figyelmed, mert feltételezem az orvosod nem tette meg. De azt csinálsz, amit akarsz.

Ha 9 éves korod óta pontos, akkor remélhetőleg hosszú távon nem lesz belőle bajod.

2012. márc. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Máskor amúgy rendes volt a doki, jártam már nála 2x. Akkor megbeszéltünk minden ilyen dolgot (pl hogy mikor jött meg), megkérdezte, hogy nem akarok-e tabit szedni, de akkor még nagyon korainak találtam.

Most meg felír nekem egy ilyet.. :S

2012. márc. 5. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!