Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Harcosok klubbja c. filmet...

Harcosok klubbja c. filmet láttátok már?

Figyelt kérdés
a film és saját magam között sok párhuzamot éreztem,elképzelhető hogy skrizofén vagyok? a memoriám jó, néha szar a koncentrációs készségem, és iszonyat sokat gondolkozok( a fejemben elképzelem a napomat pl. ezt így kéne csinálni, ezt úgy kéne csinálni stb.) van amikor az elegáns cuccok, viselkedés tetszik jobban, van amikor a gang-es cuccok,stílus, rapp zene, akárhol vagyok .30-40-perc után annyira felszabadultnak érzem magam, és hogy muszáj megnevettetnem a körülöttem lévöket hogy hülyeségeket csinálok, (de persze nem égetem le magam) hova kéne orvoshoz fordulni? pestmegyében lakok ,19 éves vagyok.

2014. dec. 14. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebben mi a gáz?
2014. dec. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Halvány lila gőzöd sincs mi az a skizofrénia.Manapság rohadt menő lett unatkozó fiatalok körében, hogy maguknak mindenféle súlyosabb betegséget, személyiségzavart bebeszélnek.

Amit leírtál az semmilyen betegségben nem illik bele.Nem kell sehova se fordulni, örülj neki ha ilyen vidám személyiséged van.

2014. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
19:24-esnek maximálisan igaza van.
2014. dec. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 KiaraPro ***** válasza:
Pedig azt írtad sokat gondolkozol...
2014. dec. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!