Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáradtság, gyengeség, rossz...

Fáradtság, gyengeség, rossz közérzet? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ma hajnalba arra keltem, hogy iszonyatos fáradt vagyok, sokkal jobban mint eddig, nagyon gyengének érzem magam, alig bírok felkelni, rossz a közérzetem. Tegnap éreztem már ezt az iszonyatos fáradtságot, de azt hittem csak kimerültség, mert már pár hete rengeteget dolgozom, többet dolgoztam mint aludtam, alig ettem, kimerültem. Okozhatja ez, hogy most így érzem magam, vagy esetleg betegség van/lesz a dologban?
2014. dec. 15. 06:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Vashiany? Esetleg mas vitaminhiany?!

Menj el a hazidokidhoz,mondd el ezt neki,el fog kuldeni vervetelre.

Depresszios nem vagy? En sajnos azzal kuzdok,es hiaba vagyok "egeszseges" testileg rengetegszer levert vagyok es kimerult,ugy erzem jarni sincs erom..szoval psziches is lehet.

Minden jot,jobbulat es Kellemes Unnepekeet!

2014. dec. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És még mástól is. Még a nyakcsigolyák is közbejöhetnek.
2014. dec. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyébként egy év után most sikerült meggyógyulnom elég kemény depresszióból és szorongásból. Nem azt mondom, hogy teljesen tünetmentes vagyok, de azért jobb. A napokban többször is voltak még szorongásos tüneteim szóval... Biztos ami biztos elmegyek a házidokihoz, bár azért tippelek valami betegségre mert tegnap este rámjött ez a rossz közérzet és többségében mindig ezzel kezdődik, de kiderül.
2014. dec. 15. 07:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogyan sikerult kilabalnod a depressziobol es szorongasbol?irnal nekem egy privatot?:(

2 es fel eve kuzdok ezzel,elmegy felettem a kamasz korom es az eletem egy szenvedes,pedig mindenki mondja nekem,hogy a legszebb eveimben vagyok..na persze :( kedvtelen vagyok allandoan,letort,szomoru,allando szorongasom testi tunetekben is megnyilvanul,folyamatosan rosszul vagyok,sehova nem tudok elmenni tomegkozlekedessel mert iszonyatosan szorongok,utcan lenni is utalok..felek hogy sose lesz vege

17/L

2014. dec. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!