Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a problémám, és mit...

Mi lehet a problémám, és mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Fáradékony vagyok és gyenge, nehezemre esik koncentrálni, odafigyelni valamire. Nincs étvágyam, elég sovány is vagyok. Gyakran érzem úgy, hogy nem vagyok a "magam ura"; tehetetlennek érzem magamat olyankor, és a látásom elhomályosodik... mintha leesne a vérnyomásom. Egyre gyakrabban vannak memória- és beszédproblémáim. Nehezen alszok el, habár ez kiskorom óta fennáll.

Az egész körülbelül három éve van így, de az orvosok szerint nincs bajom, a vérképem is rendben van.


Bocs, ha kicsit hosszúra sikerült... a válaszokat előre is köszönöm!

18/fiú



2013. dec. 25. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
gondolkodj el, hogy valami szorongás vagy lelki probléma nem lehet-e a háttérben. ha igen, akkor ezen a területen kellene vizsgálódni pl. pszichológushoz kellene menni.
2013. dec. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam már pszichológusnál, de sajnos nem sokat segített.
2013. dec. 25. 23:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nincs vitaminhiányod? Eleget eszel, eleget alszol?

A pszichológus pedig csak akkor tud segíteni, ha rendszeresen jársz hozzá, 1-2 alkalom még nem oldja meg a problémákat. Meddig jártál hozzá?

2013. dec. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Két évig... Akkor kipróbálom a vitaminokat, hátha használ; köszi!
2013. dec. 26. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!