Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez az izomfájdalom...

Mitől lehet ez az izomfájdalom és mit tehetek ellene? L/20

Figyelt kérdés
Gyakran zsibbad a karom és ma vettem észre, hogy a vállam meg nyakam között van az a vastag izom és ha azt megnyomom nagyon fáj, szerintem onnan ered a fájdalom. A lábam is zsibbadt már akkor pedig hátul a derekam körül éreztem fájdalmat izomban. Be lehet gyulladva az izom? Mit lehet tenni, hogy elmúljon? Voltam már orvosnál aki elküldött több vizsgálatra is még MRI-re is de nem derült ki semmi, hogy mitől lehet. Vérvétel már 3. éve gyulladást mutat, de azt mondta az orvos nem nagy eltérés, nem kell vele foglalkozni.

2014. dec. 20. 08:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként nem csinálok semmi megerőltetőt, hogy attól lehetne, meg nem is sportolok csak ritkán.
2014. dec. 20. 08:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Kenegesd Inno reuma krémmel és tornázz, van a neten nyaktorna, én rendszeresen csinálo9m amikor beáll a nyakam.
2014. dec. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress egy jó masszőrt , aki kimasszírozza a csomókat.
2014. dec. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!