Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fájhat az epe 1,5 éven keresztül?

Fájhat az epe 1,5 éven keresztül?

Figyelt kérdés
Vagy valami más lehet? Sajnos 1,5év kb fáj a jobb oldalam a bordaív alatt. Van hogy erősebben, van hogy gyengébben, van hogy belenyilall, de folyamatosan érzek ott fájdalmat. Ha megnyomom is fáj. Illetve sokszor fáj a gyomrom is, gyomorszáj környékén. Itt erős szorító nyomást érzek általában. Émelygés, hányinger ritkán van. Voltam azóta sok Ultrahang vizsgálaton, tükrözéseken, CT-n, de sehol semmi. Az orvosok sem igazán tudnak mit mondani. Viszont a fájdalom megvan, állandóan. Tudom hogy ha az orvos sem tud mit mondani, akkor itt mit várok, de kínjában az ember már minden lehetőséget megragad, hogy kicsit hátha valahogy mégis előrébb tud jutni, mert emiatt idegileg is tönkremegyek, nem csak testileg. Szóval lehetséges-e hogy epétől van, úgy, hogy sem kövesség, sem gyulladás nincs a háttérben? Vagy esetleg a hasnyálmirigyem rakoncátlankodik? 28 vagyok. Férfi.

2014. dec. 21. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
tapasztalatom alapján sokan,főleg a férfiak nem hisznek a természetgyógyászatban,de ha már ennyi sok ideje szenvedsz és semmi konkrét dolgot nem találtak,én elmennék egyhez!Rengetek ága van,kineziológiától elkezdve minden,mert lehet h egy lelki dolog áll a háttérben!Érdeklődj utána,hátha van a közeledben egy megbízható t.gyógyász aki lehet h tudna okosat mondani!Sokszor az epe-máj problémák az elfojtott düh meg az ilyenekből indul.Vagy menj el biorezonanciára!Én voltam és döbbenet h mennyi mindent megmondtak!Nekem is sok mindenem fájt,mindig produkált vmi betegséghez hasonlót a szervezetem,viszont soha semmit sem találtak!ezen mondták nekem h mutatja a gép h vmi nem oké,de szervi kár nincs még!de ha nem változtatok vhogy a zavaró tényezőkön akkor megbetegítem magam előbb utóbb!!!
2014. dec. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam rajta, hogy ez lesz. Bár nem nagyon vagyok a híve ezeknek a biorezonancia és hasonló gyógymódoknak, de talán egy próbát megér. Veszíteni valóm nem igazán van. Kipróbálom majd. Esetleg ha tudsz ajánlani valakit, vagy valamilyen módszert, azt megköszönöm!
2014. dec. 22. 14:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Jah meg szerintem simán ihatnál,ami tuti nem fog ártani,vmi epehajtó teát,feketeretek meg ilyenek v eszegess colagol cseppet,vannak kapszulák is!menj be egy bioboltba ott ezerféle ilyen kacatot találsz!hozzáteszem,azért nem az első korty tea v kapszula fog segíteni!mindegyiket kúra szerűen kell.De ha vmi olyan teát akarnak rád sózni,ami emlékeim szerint kékes zöldes dobozban van és vmi kínai feliratos,ne vedd meg!!szörnyű ízű...nekem az élettől is elment a kedvem:) asszem a mecseki nem vészes...borsmentás meg az ilyenek jók rá...de ott tuti tudnak majd segíteni :) Kellemes ünnepeket :) üdv Melinda
2014. dec. 24. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Epehajtó Mecsek teát vettem már. Most a Colagol cseppet is ki fogom próbálni, hátha segít valamennyit!


Kellemes Ünnepeket!

2014. dec. 24. 07:41
 5/6 szamo77db ***** válasza:
Jó volna, ha ultrahanggal megnézné orvos, főként az epehólyagodat, ha már ilyen régen panaszt okoz. Lehet, hogy kő van benne és ha esetleg perforál, akkor annak nagyon súlyos következménye lesz! Egy áttekintő hasi ultrahang nem ártana. Nem fáj, ha nincs bajod, megnyugszol, ha van, akkor meg ellátnak, kezelésbe vesznek.
2014. dec. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezzel kezdtem. Kb 6-szor voltam Hasi ultrahangon de ott nem láttak semmit. És nem SZTK alapon, hanem magánorvosoknál, szóval talán így még pontosabb a diagnózis. Ezért is fura kicsit, hogy az epém fáj, úgy, hogy semmi jele nincs, de más nem hiszem, hogy szóba jöhet!
2014. dec. 24. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!