Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » NYaki nyirokcsomó duzzanat!...

NYaki nyirokcsomó duzzanat! Milyen orvost kell ezzel a problémával felkeresni? Háziorvoshoz nem szeretnék, inkább magánba ott talán jobban oafigyelnek az emberre! De hova? Fül-orr-gégész?

Figyelt kérdés
A nyakamon 2 hete jelentkezett egy csomo fájt, majd a fül alatt is megduzzadt ,fájt!Mára már nem fáj!De a csomók ugyanugy megvannak! Hőemelkedésem van, rengeteget alszom, fáradt vagyok! A mandulám egy kicsit megvan duzzadva , piros, de nem fáj!
2014. dec. 21. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, fül-orr-gégészetre menj mindenképp.
2014. dec. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pontosan ahogy a kérdésben írod.


A háziorvos a beutalóhoz kell, azaz tőle kell kérned.

2014. dec. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok:

nem szükséges háziorvos, ha nem akar. Nyáron ugyanez volt a problémám, egyből a fül-orr-gége klinikára mentem a rendelési időben és ennyi. Magánba meg pláne azt csinál, amit akar, ha kifizeti.

2014. dec. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
oké, csak beutaló nélkül megvan rá az esélye, hogy elhajtják, vagy az aznapi beutalósokat teszik előre, ő meg várhat, vagy mehet mégegyszer.
2014. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszokat!!
2014. dec. 21. 18:57
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze én is háziorvoshoz mennék először , csak nálunk az orvos,olyan gyógyszereket ír fel amit már 6 éve nem gyartanak!Meg nem tudja h az embernek mi a baja! ezért inkább nem megyek! Inkább fizetek de akkor kicsit megnyugszom! És a fül-orr-gégész milyen vizsgálatokat végez?
2014. dec. 21. 19:00
 7/9 anonim ***** válasza:
ma 18:56 igen, ez is megeshet. Engem spec soron kívül behívtak, mikor elmondtam a kartonzóban a problémámat.
2014. dec. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, megint első vagyok. Nekem megfogdosta a nyirokcsomóimat, kérdezgetett, meg belenézett a torkomba, orromba, fülembe. Nekem semmilyen tünetem nem volt, csak tartós duzzanat, aztán írt fel antibiotikumot, de egy kicsit sem változtatott rajta, ezért elküldött vérvételre, ahol megnéztek mindenfélét. Vírusfertőzésem volt, teljesen tünetmentesen ( a nyirokcsomókat kivéve) és két hónap után ment le. De mindenképp nézesd meg, én is paráztam ,de nem volt nagyobb baj.
2014. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen :)
2014. dec. 21. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!