Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2011-2012 pánik beteg voltam...

Royalty kérdése:

2011-2012 pánik beteg voltam de most is az lennék mert nagyon félek?

Figyelt kérdés
És el is mentem pszichiáter-hez és ott írt föl nem emlékszem milyen gyógyszereket de rosszabbul lettem tőle, És ezért nem szedtem, Na az a lényeg már nem jelentkeznek a tünetek már régóta csak félek tőle hogy megint átesek rajta, Most megyek autóból vizsgázni de mikor volt a kressz vizsga azt hittem ki ugrik a szívem, Rosszul lettem de fele olyan nem volt mint mikor régen rám jött a pánik roham, Most olyan volt mintha túl izgulnám a dolgot és elégé elhomályosodott előttem minden meg szédültem kicsit, Na most akkor izgultam vagy pánik roham volt mert nem tudom és attól félek ha megyek vezetni akkor is rám jön és nem tudok mit csinálni, Annyi nyugtat hogy 3 barátommal megyek, Vagy vigyek nyugtatót vagy mit tegyek? Előre kösz és értelmes válaszokat várok.

2014. dec. 28. 01:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igyál pár napig előtt idegnyugtató gyógyteákat, végy be magnézium+B6-ot, és rendben lesz.:)

Pihenj sokat, ne foglalkozz más dolgokkal, csak ez az egy feladat legyen ebben az időszakban előtted!

Szorítok a vizsgára!! :)

2014. dec. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon kösz, De könnyű azt mondani, XD Bátorság meg Eltűnt belőlem, Már 2 éve próbálok le vizsgázni de még most jutottam el ara a szintre hogy belekezdjek, Eddig rettegtem attól hogy újra kijön belőlem, De, miért félek? Erre adjatok nekem egy választ, Vagy mit tegyek hogy ne féljek?
2014. dec. 28. 01:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Budapesti vagy?

Menj el az Ungvári Csabához családállításra evvel a problémával.

2014. dec. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem nem Budapesti vagyok.
2014. dec. 28. 02:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Közel van a Keletihez, felvonatozhatsz vagy telekocsizhatsz.:)

egyébként tényleg van rá esély, hogy családállítással, kineziológiával, SVT-vel, Theta healing-gel egy alkalom után már gyógyulsz is. A reiki is segíthet, arolo, **.



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2014. dec. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!