Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sikerult mar bulimiabol,...

Sikerult mar bulimiabol, anorexibol, eveszavarbol kigyogyulni valakinek? Ha igen megis hogy? Tanacsokat, tippeket, tapasztalatokat szeretnek gyujteni.

Figyelt kérdés
2014. dec. 29. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem még nem és jelenleg nem is vagyok képes rá. Viszont neked szorítok és sok sikert kívánok! Legalább te gyógyulj meg. :)


Gondolj arra hogy mennyien szeretnek és hogy igenis értékes és szép vagy. Szerencsés vagy hisz van családod akik megbecsülnek és a csodádra járnak. Biztosan sok fiúnak is felkeltetted az érdeklődését még ha nem is hiszed el. Nekem még nem sikerült, de neked tényleg a lrgjibbakat. :) Ha gondolod írj! 16L

2014. dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez kb 3 külön betegség, de lehetséges kigyógyulni belőle.

Mindenképpen orvos, pszichológus és dietetikus segítségét kell kérni.

2014. dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez 3 egymáshoz szorosan kapcsolódó betegség. Igazából kettő. Az evészavar az összefoglalónév szóval van közük egymáshoz. Rögtön pszcihológus előtt megéri beszélgetni a dologról. Ha nem javul a helyzet akkor utána oda is lehet menni.
2014. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem sikerült,bár nem csak úgy.Én benne voltam 7-8 hónapig.Voltak nagyon durva heteim,napjaim.Egyre gyengébbnek éreztem magam és egyszer este olyan gyomorégésem lett,hogy korhazba kellett mennunk,de senkinek nem mondtam,hogy mitől van gyomorégésem.Hát persze,h a hashajtótól és a hányástól.De akkor annyira rosszul voltam,hhogy azóta képtelen lennék megtenni.Nagyon megijedtem.Csak annyit mondok,hogy elhatározás és ezen se pszichologus ,se senki nem tud segiteni,csakis te magad.egyébként soha nem volt gond a súlyommal,sportolok is.De amióta nem csinálom mégvékonyabb lettem,ugyhogy gyerunk.képes leszel rá kigyogyulni.Ha van kedved beszelgetni,akkor irj nyugodtan :)
2014. dec. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én 1,5 évig voltam anorexiás, utána váltott át bulimiára a dolog. 5 éven át bulimiás voltam, anorexiánál volt remek orvosom, de valamiért nem jártam. Ha érdekel, privátban meg tudom adni a nevét. Nagyon jó pszichológus (vagy pszichiáter, már nem emlékszem..). Nagyon extrém módon sikerült kigyógyulnom, felelős lettem egy bennem növekvő magzatért, és soha többet nem tettem ilyeneket. De ha rendesen eljársz kezelésre vagy találsz egy célt, amiért megéri befejezni ezeket, az segít
2015. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!