Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan segítsek Anyukámon,...

Hogyan segítsek Anyukámon, akin elhatalmasodott a mellrák a kemoterápia ellenére?

Figyelt kérdés
Nagy fájdalmai vannak és én tehetetlen vagyok.

2014. dec. 30. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Te fizikailag nem tudsz segíteni ... Lelkileg annál többet ! Bíztasd , erősítsd őt , ne hagyd hogy elhatalamasodjon rajta a kétségbeesés ... Mert ha ő nem bízik mar a gyógyulásban akkor nem sok jó vár rá ...
2014. dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Természetesen, lelkileg támogatom, de inkább leírom elejétől kezdve, úgy, ahogy volt.

2013. októberében saját maga fedezte fel mellében a csomót. Novemberben biopsziát vettek, aminek decemberben jött meg az eredménye: emlő rosszindulatú daganata ráadásul tripla negatív.Természetesen különböző vizsgálatokon vett részt, áttét akkor még sehol sem volt. Ennek nagyon örültünk.Februárban kapta az első kemót. Mi elleneztük, de azt mondta az orvos, hogy ez azért kell, mert be van neki gyulladva és addig nem műthető. A gyulladás hosszú idő után elmúlt, de a 8 kemó alatt áttétek képződtek a mellüregben a nyirokcsomókon. Azóta már a nyakán is van, nem is egy. Most meg már emiatt nem műthető. Ez bántja a legjobban, mert ő a műtétben bízott, azt sem bánta volna, ha leveszik a mellét. A gyulladás visszatért, nagyon csúnya neki a jobb melle, kőkemény, lilás piros, mintha szét akarna durranni. A mellbimbó is befelé fordult és ráncosodik. Borzasztó fájdalmai vannak. A természetes gyógymódok közül is már szinte mindent kipróbáltunk. Legközelebb január végén megy kezelésre, tehát sokallom a kezelések és a vizsgálatok közti sok időt, holott mindenhonnan azt hallani, hogy minél előbb menjünk orvoshoz. Lehet, hogy másik dokinak is meg kellett volna mutatni?

2014. dec. 30. 14:02
 3/9 anonim ***** válasza:
2014. dec. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bizony ... !!! Már rég meg kellett volna mutatnotok más orvosnak .. Itt nincs idő várni ... Ez a betegség csak rosszabb lesz :(
2014. dec. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok?
2015. febr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel , mi újság édesanyáddal ?
2015. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy érdeklődtök, igazán rendes tőletek. Anyukám február 5-én sajnos meghalt. Előtte 3 héttel tüdőgyulladást kapott, kétszer csapolták, végül pangásos szívelégtelenségben halt meg. Még csak 71 éves volt. Borzasztóan hiányzik. De főleg Apunak.
2015. febr. 19. 19:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem! Sajnos nem tudtál volna segíteni:( A mellrák e típusa nagyon agresszív és rossz prognózisú.
2015. febr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2015. febr. 20. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!