Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már két hete borzasztó száraz...

Már két hete borzasztó száraz köhögésem van. Van valami, ami hamar kihoz belőle?

Figyelt kérdés
Mit ajánlotok??Inhaláltam kamillás vízben,gargalizáltam sós vizzel,ittam stodalt majdnem egy teljes üveggel,meg naturland köptetőt is,sőt még disznó zsírral is kentük a mellkasom és a hátam,semmi nem használ,2 hete alig alszoim este akkora köhögő rohamok jönnek rám,és az orvosom szabadságon van..segítsetek kérlek

2015. jan. 2. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanebben szenvedek én is és még páran a családból. Tüdőgyógyász doktor ismerős ajánlotta az Erigon köptetőt és köhögés csillapítót. Szerinte a legjobb köhögéscsillapító és az legjobban és legbarátságosabban tágítja a hörgőket. Kipróbáltam. A köhögés kicsit kevesebb lett, de nem szűnt meg, de jobb. Viszont sok trutymót kiköhögtet.
2015. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kipròbàlom mert ez màr kegyetlen..
2015. jan. 3. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!