Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ekcemasok aki hasznalta a...

Ekcemasok aki hasznalta a mannaszappan ekcema stop csomagjat annak mi a velemenye rola? Megeri megvenni, hat?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 12:49
 1/2 fábián szilvia95 válasza:

Szia. Én karácsonyra kértem barátomtól egy ilyen csomagot, mert sok jót hallottam róla. Nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak eddig. Azokon a helyeken ahol ekcémám van sokkal jobban viszketek, és a felületük sokkal érdesebb.

Írtam a mannának, és azt a választ kaptam, hogy ez a "méregtelenítő folyamat" :D hát ok. Még próbálgatom 1-2 hétig, aztán hagyom a fenébe. Majd ilyen véres sebekkel mászkáljak vagy nem értem, hogy gondolták... Nagyon durván kiszárítja a bőröm. Próbálom nem vakarni, de azért amikor 0-24ben viszketsz, mindenhol, azért csak odanyúlsz meg-megvakarni :(

2015. jan. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nagy Sarolta29 válasza:

Sziasztok! Én is megvásároltam ezt az "ekcéma stop" csomagot, mivel évek óta ha előjönnek az bőrpanaszaim, a szteroidos krémekkel kentem magam, gondoltam itt az ideje kipróbálni valami mást ami megoldja a problémáimat. Ilyenkor télen nagyon kiszárad a kézfejem, a csuklóm és az arcom, olykor viszketős kiütésekkel párosulva...

10nappal ezelőtt sima bőrszárazság volt a panaszom...a kezemen durvábban mint az arcomon..kipróbáltam hát a Mannát, az arcomra abból is az Organikus shea vajat..tegnap estig tartott a kitartásom .. :/ olyan viszketős kiütéseket generált az arcomon a krém, h már nem bírtam elviselni..ami persze a napok során csak terjedt és terjedt, már a nyakam is csupa kiütés körbe és a hátam felé is elindult..

A szappanokkal semmi gondom, talán a kézfejem javult is valamit, de az arcom.. :(

Én azt javaslom h akinek durvább ekcémája van csak nagyon óvatosan a problémás területekkel, mert méregtelenítés ide vagy oda, kibírhatatlan. (véleményem szerint inkább allergiás reakció)

nem vagyunk egyformák.Nekem sajnos nem vált be

2015. febr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!