Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen fajtái vannak az...

Milyen fajtái vannak az autizmusnak, ha vannak egyáltalán?

Figyelt kérdés
Az imént a szomszéd lakásból szörnyű visítozás, üvöltözés szűrődött át, elképzelni se tudtam, mi lehet az, ezért csengettem, hátha tudok segíteni. Az ott élő néni nyitott ajtót, és azt mondta, az unokája nála karácsonyozik a szüleivel, és rohama van, mert autista, és szokott ilyen lenni, adtak neki nyugtatót. Már lenyugodott a gyerek. Ez például mitől volt?

2015. jan. 4. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
2015. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
47%
Én is autistav gayok de vekem ilyen nem szokot történi.
2015. jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
47%
ja és hozáteszem hogy teljesen normális vagyok mint bárki más
2015. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi 1-es. 2-es, te biztos egy enyhébb eset vagy.
2015. jan. 4. 18:49
 5/7 anonim válasza:
Én asszem azér vagyok autista mer nehezen értem meg a szbályokat ami szerintem hülyeség mert megértem de a doki ezt mondta
2015. jan. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem miért... Bár állítólag sok fajtája van, te biztos egy gyengébbikbe tartozol.
2015. jan. 4. 19:05
 7/7 anonim válasza:
12 vagyok és ha azt mondják hogy tartsam be a szabályokat azt megértés a doki azt mondja autista vagyok de szerintem teljesen átlagos vagyok.
2015. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!