Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 20 éves lány vagyok. Pisilésné...

20 éves lány vagyok. Pisilésnél sosem ürül ki a hólyagom. Mindig érzem hogy még marad bent valamennyi. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

2015. jan. 8. 19:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem tudom, ez engem is érdekelne😐. Esetleg nem szoktad tartogatni?
2015. jan. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de igen, mert olyan sokszor van ez hogy nem megyek ki állandóan wc-re
2015. jan. 8. 19:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Húgyhólyaggyulladás?
2015. jan. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy ez lenne,már pár éve fent áll..azóta voltamm már hasiultrahangon, nőgyógyásznál és nem mondták
2015. jan. 8. 20:02
 5/11 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen én úgy oldottam meg hogy csak arra az érzésre gondolok amit akkor érzek mikor pisilek és pisilnem kell. Ha úgy érzem hogy nem ürült ki rendesen akkor csak "rákoncentrálok"erre az érzésre és már pisilek is :D azóta mindenjó :D az agyaddal irányitsd a tested :D
2015. jan. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
okés köszi :)
2015. jan. 10. 13:55
 7/11 anonim válasza:
Csíp is? Nekem is volt, elmentem urológushoz, vizeletminta, tenyésztés... nitritre lett pozitív, felírt egy gyógyszert, amit 1 hétig kellett szednem, azóta semmi bajom. Az inger, ha olyan helyen vagyok, feljön, de semmi komoly azóta sem. Azóta eltelt már 1 év
2015. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem, nem csíp
2015. jan. 11. 15:10
 9/11 anonim ***** válasza:

nem tudom,mi lehet a gond,nem vagyok orvos...de a vizeletedet ne tartogasd,nem tesz jót a vesédnek,nekem volt vesemedence gyulladásom,nagyon durva dolog..az orvosok azt mondták,hogy nem szabad tartani a pisit,nem jó ha pang a vizeleted,inkább sok folyadékot igyál,és pisilni,pisilni,hogy mossa a vesédet...

Nekem felfázásnál szoktak hasonló tüneteim lenni,de az nem tart évekig,szóval nincs tippem :)

2015. jan. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Amikor sokáig tartogatod, és nagyon tele is van a hólyagod, akkor a záróizmok gyakorlatilag görcsben vannak, hogy bent tartsák a vizeletet.

Majd hosszú idő után elmész wc-re, de nem tud rögtön kiürülni a hólyagod, kell idő, míg a görcs elmúlik, akkor jön ki a "maradék".

Tényleg nem szabad sok ideig tartogatni, mert ahogy fentebb írták, pangani fog a vizeleted, ráadásul hamar elfáradnak az izmok, és sokkal korábban kialakul az inkontinencia.

2015. jan. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!