Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok 160...

14 éves lány vagyok 160 valamennyi cm azt hiszem 163 cm. A súlyom hát kb. olyan hatvan. És szeretnék fogyni elhatároztam magamat, csak nem is tudom hogy kezdjem el, mik a legjobb módszereket stb. Szóval ttudtok tanácsod, módszert ajánlani? ^^

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 22:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
14 évesen ne fogyókúrázz. Emellett persze fogyhatsz, például válogasd meg, hogy mit eszel. Egyél több zöldséget, feldolgozatlan ételt. Kevesebb édesség, zsíros kaja és több mozgás.
2012. febr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy én kerülöm az édességet keveset eszek de mésis ilyen a súlyom.és nem tudom mért.
2012. febr. 24. 22:50
 3/11 A kérdező kommentje:
de azért megpróbálom a fogyókúrát ^^
2012. febr. 24. 22:51
 4/11 anonim válasza:
100%
Ne fogyókúrázz, hanem sportolj!Sokkal hatásosabb...
2012. febr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
51%

Első vagyok.


"de azért megpróbálom a fogyókúrát ^^"


Pont arról ugatok, hogy ebben a korban ne fogyókúrázz. Többet ártasz vele magadnak, mint használsz.

2012. febr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 *gin* ***** válasza:

NE fogyókúrázz! ...mert hizlal. Komolyan! Hipp-hopp visszaszeded a leadott kilókat. Pedig gondolom te hosszútávon szeretnél egészséges, vékony és fitt lenni :)

Írd le, hogy miket eszel és iszol egy átlagos napon, és kitalálunk valamit :)

2012. febr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nem az a lényeg hogy fogyókúrázz, hanem hogy egészségesen étkezz!:D Sok gyümölcs-zöldség! És a mozgás is nagyon fontos.:D
2012. febr. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát reggelire kávét vagy teát szoktam inni meg szendvicset eszek,ebédre lazanyét ettem uzsonára mandarint vacsorázni nem vacsoráztam.szoktam sportolni hetente 1-2 de azon kicsit lazittok de most elkezdtem két hete jobban sportoln
2012. febr. 25. 00:18
 9/11 A kérdező kommentje:
és izom lázam is van csak azért szerenék mellette fogyókúrázn is.osztálytársam tök duci tavaly és fél év alatt annyit voltleadott h most olyan sovány hogy na.
2012. febr. 25. 00:19
 10/11 *gin* ***** válasza:
100%

az a baj, hogy ritkán eszel, de akkor elég rossz dolgokat. reggelire jó a szendvics, próbáld meg barna vagy rozskenyérből készíteni, és minél kevesebb kenyeret! felvágott, tojás, zöldség mehet rá bőven.

ebédre nem tudom mennyire van lehetőséged dönteni, de a tésztákat kerüld! helyette rizs, vagy főtt krumpli, vagy zöldségköret, és minél több husi. Ami persze nem rántott és nem olajban sült, hanem mondjuk párolt, vagy grillezett, vagy sütőpapíron sült.

a vacsora nagyon fontos. Ha mást nem, pár szelet sonkát tojással, vagy túrót valami gyümölccsel - alacsony szénhidráttartalmú dolgokat.

és illene még 2 köztes étkezést beiktatni: 10óraira ehetsz light joghurtot, gyümölcsöt, abonettet, uzsonnára pedig főtt tojást, salátát, egy kevés virslit, bármilyen zöldséget, vagy mondjuk mogyorót (abból viszont max 1 marék, mert nagyon kcaldús).


és napi 3 liter víz :) úgy látom, nálad inkább az a probléma, hogy nagy időközök telnek el az étkezések közt, ezért lassul az emésztésed. a napi 5 kisebb étkezéssel fel tudod pörgetni ezt a folyamatot, a vízzel pedig rásegítesz az egészre.


így tul.képpen éhezés nélkül, önmagától fog beindulni a fogyás.


viszont minden cukros, lisztes vagy olajos étellel, különösen a nasikkal ártasz az alakodnak! persze néha (heti 1x) mértékkel belefér, de ne legyen rendszer belőle :)

2012. febr. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!