Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja ezt a fájdalmat?...

Mi okozhatja ezt a fájdalmat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Körülbelül fél éve rendszerint szúr a köldököm környékén a hasam,néha csak nyomás hatására, de van hogy menni sem bírok tőle.A fájdalom köldök környékén jelentkezik,szúró fájdalom ami kisugárzik a gyomor környékére is.Gyakran fel vagyok puffadva és hol hasmenésem,hol székrekedésem van.Arra gondoltam,talán lisztérzékeny vagyok vagy a tejet nem bírja a gyomrom,és mivel az utóbbi időben felerősödött a fájdalom és egyéb tünetek, így hát már 1 hete nem eszek glutént vagy tejterméket,de nem javult,sőt már egy pillanatra sem múlik el ez a kellemetlenség.Egyébként most annyira nem fáj,ha kiegyenesedek vagy kinyújtózkodom,esetleg megtapogatom akkor szúr. Mit tudnék ez ellen tenni? Kihez forduljak a panaszaimmal? Köszönöm a válaszokat
2015. jan. 9. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Eléggé gyomor/bélgyulladásnak néz ki, de ne a neten diagnosztizálgassunk már! Gasztroenterológus tud segíteni. Jobbulást!
2015. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Menj el a házidokihoz először

Ha kell, majd ő továbbirányít

2015. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Voltam háziorvosnál, nem is egyszer.először azt mondta a gyomorsavtól van és felírt quamatel minit szedni (nem égett a gyomrom),és mondta menjek vissza 3 hónap múlva ha nem múlik.Hát visszamentem.Azt mondta ez teljesen normális az én koromban (nem tudom mennyire függ össze,dd 17/L) és hogy ne foglalkozzak vele.Pont most lábaltam ki egy hónapi betegeskedésből,vért is vettek,de nincs a vérképpel semmi különös probléma,már ha ez számít
2015. jan. 9. 22:50
 4/7 A kérdező kommentje:
Illetve egy hangyányit magas a vastartalma a véremnek,a mono%-nál pedig van egy csillag(6,6) meg van 1-2 épp hogy belefér a normális kategóriába értékem.persze ez nem jelent semmit.
2015. jan. 9. 22:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A laborból nem mindig derül ki minden, sőt, attól is függ, hogy milyen labort kért a doki. Menj vissza hozzá, kérj simán egy beutalót a gasztora (már ha kell oda, ahol te laksz) és menj el. A gyomor/bélgyulladás nem minden esetben látszik vérképből, CT, endoszkópos vizsgálat kellhet de azt majd a szakorvos eldönti. Hidd el nekem, ne hanyagold el magad, ezt tanulom...
2015. jan. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most nézem, hogy a vérképedben van csillagozott érték...ezeket a háziorvosod látta?
2015. jan. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Látta természetesen, de az gondolom a betegség miatt lehetett. Egyébként nem nagyon óhajt foglalkozni ezzel a problémával. Vérvételi beutalót is csak azért adott mert a szakorvos felírta.
2015. jan. 10. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!