Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Torokgyulladást, hogy lehet a...

Torokgyulladást, hogy lehet a leggyorsabban elmulasztani?

Figyelt kérdés
Ma délutántól érzem, hogy torokgyulladásom van. Mivel lehetne a leghamarabb elmulasztani/kezelni? Jó lenne ha 3-4 nap alatt meg tudnám szüntetni. Kinek mi vált be, mi a legjobb/leggyorsabb gyógymód?

2015. jan. 18. 21:44
 1/6 anonim válasza:
Nekem volt. Állandóan mézes teát ittam, naponta 1000mg c vitamint szedtem. Napi 12 órát aludtam, és ezek után 2 nap volt az egész.
2015. jan. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, mézes tea meglesz, megpróbálok a lehető legtöbbet aludni. Bár a napi 1000 mg C vitamin nem sok egy kicsit? És milyen formában szedted? Tabletta, por, stb.?
2015. jan. 19. 00:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Szopogató tablettát is vehetsz, de nálam a sós vizes gargalizálás vált be. Hagyma, fokhagyma, citrusfélék, mézes tea.
2015. jan. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kicsit undorító, de mióta egyszer kipróbáltam csírájában el tudom fojtani a torok gyuszit - aloe firstöt fújok a torkomba naponta 3x. kb másnapra elmúlik.


persze ezek mellé a hagyma, fokhagyma, GYÖMBÉR, torma, méz mind jó, de magát a torok problémát az aloe first nagyon gyorsan elmulasztja.

2015. jan. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó fokhagymás, sós piritós.
2015. jan. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pálinka
2015. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!