Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen tünetekkel jár a...

Milyen tünetekkel jár a vakbélgyulladás?

Figyelt kérdés
Tegnap hajnalban alhasi fájdalmat fedeztem fel, de valami kegyetlen volt... Ezután hasmenésem lett, és hányinger követte... De mikor újra és újra wcnem kellett akkor visszatértek az alhasi fájdalmaim... Ilyen fajta hasmenésem amik ezekkel a tünetekkel jártak kb 2 éve volt, azóta semmi..Az lehet az ok hogy tegnap tele ettem magam vagy ez tényleg vakbélgyulladás lenne? :(
2015. jan. 20. 11:27
 1/3 anonim válasza:
Nekem tavaly volt vakbélgyulladásom.Alhasi szúró fájdalom,epés hányás(zöldes-sárgás)hőemelkedés,rossz közerzet,gyengeség.Aznap ki is vették meg műtöttek.
2015. jan. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdező, jó, hogy bevallottad magadnak, hogy jól teleetted magad. Tessék diétázni min. 7-10 napig kitartóan és helyrejössz. Ha nincs kiválasztás (sok kaja + mozgáshiány miatt), akkor nincs székleted. Minden ember kellene ellenőrizze a székletmennyiségét, amely minden nap min. 1-2, normális állagú és színű kell legyen.

Ha pedig a hidegebb esték miatt kívánsz tartalmasabb kajákat, akkor tessék piacon vásárolni, őstermelőktől főleg, szinte mindent.Supermarket-es tejre mindenképpen vigyázni. Magadnak főzz (és ne olajban süss) ételeket ilyenkor, kerüld a fast food-okat.

Azért fáj az alhasad ilyenkor, mert tele van széllel, majd meglátod a köv. székleteken. Nagy valószínűséggel nincs vakbél problémád.

2015. jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzá tenni hogy 15 éves vagyok, és Heti 4szer járok kondi terembe, viszonylag egészségesen is táplálkozom, csak tegnap az egyik kedvenc süteményemet készítette el az anyukám, és tele tömtem a pocimat vele :(.
2015. jan. 20. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!