Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nos ez elég kínos téma nekem,...

Nos ez elég kínos téma nekem, de cérnagilisztám van és nem tudom mit tegyek, most jöttem ki a kádból és megvakartam végbélnyílásom és kijött 1-1 darab. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csak gyógyszerrel lehet kiűzni őket, vagy hogy máshogy, fontos lenne teljesen kétségbe vagyok esve. 14/L

2015. jan. 20. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
fokhagyma, nagyon sok... azt mondják, az kiviszi, de ne szégyenlősködj orvos előtt.
2015. jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
AZONNAL HÍVJÁTOK KI AZ ÜGYELETET, VAGY MENJETEK BE MÉG MA...
2015. jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és ha elmennék orvoshoz mit csinálna?
2015. jan. 20. 20:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyél mézet,fokhagymát,paprika.Ez mind antibiotikum ettől csak az ürülékedbe kijönnek vagy a nagyobb példányok orr,száj.Kutya,macska és mást állatok terjesztik.Nyílt sebbe ne megyen nagyon veszélyes.Ügyelj az egészséges étrendre ne egyél csokit és más édességet a következő 1-2 hétben.Sok gyümölcs és zöldség.
2015. jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Ez nem kínos mindenkibe van.Mint a gombák is.
2015. jan. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyümölcsök héján is lehet peték szóval mossátok meg mielőtt eszitek főleg Afrikában.10cm féreg is lehet benned!
2015. jan. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mézet ne egyél, az is cukor, szeretik.

szerintem menj dokihoz.

ez azért kicsit komolyabb, mint hogy házi praktikákkal próbálkozz.

2015. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi kellemetlen nem történne veled, féreghajtót adna, amelyet bevéve azonnal elmenekülnek, hasznosabb (biztosan) mint a házi praktikák és gyorsabb, hatékonyabb is. Lehet h. patikában vény nélkül is lehet kapni féreghajtót de nem vagyok benne biztos.
2015. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 😀
2015. jan. 20. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!