Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes és 3 napos terhes...

36 hetes és 3 napos terhes vagyok és tegnap este egy kis darab nyákdugó kijött meg fájdogált a hasam vettem be magne b6-ot és abba maradt. Nagy baja lenne a babának ha megszületne most?

Figyelt kérdés
Ha nem vettem volna be a magne b6-t akkor lehet hogy már megszültem volna? Szedjem estére még a magnéziumot vagy ha jönni akar a baba akkor jöjjön?

2014. nov. 17. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Már kifejlett a babád annyira, hogy teljesen életképes legyen.

Az enyém a 37. hét első napján született hosszú hajjal, hosszú körömmel, teljesen egészségesen és fejletten.

2014. nov. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
a magneB6 édeskevés,ha beindul a szülés.
2014. nov. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A 36. héten már lehetnek jóslófájások, attól nem kell megijedni. Valószínűleg nem lenne vele semmi probléma már, de még akkor is koraszülöttnek számít.
2014. nov. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan szedem a magnéziumot, mégis görcsölök 3 napja, bár nyákdugót még nem láttam. A görcsölésre a doki azt mondta, hogy a 36. héten teljesen rendben van.
2014. nov. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36héten szültem én is, minden oké volt
2014. nov. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A 36.héttől nekem abba kellett hagynom a magneB6ot az nst miatt.

Egyébként nem hinném hogy baja lenne a picinek. Korát tekintve nem lenne koraszülött.

2014. nov. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia

én jövőhéten megyek az első nst-re,a dokim azt mondta ne szedjem a magnéziumot jövőhéttől!

35hkm

2014. nov. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6os éppen a korát tekintve lenne koraszülött. A határ 37. hétnél van. Onnantól számít érettnek az újszülött.
2014. nov. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne baja.
2014. nov. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1. babámmal nekem egy héten keresztül távozott a nyákdugó, 38 hetesen szültem. Lehet, hogy neked is kitart még 1 hétig a babád, de ha a nyákdugó elkezd távozni, akkor onnantól nem sok idő. Szorítok, hogy még kibírja pár napig:D Persze ilyenkor már a legtöbb babának semmilyen segítség nem kell, szóval az se baj, ha most bújik ki a kis türelmetlen, sőt, még az is lehet, hogy pár napot el van számolva a terhesség és ő már teljesen kész van.

Könnyű szülést!

35hkm

2014. nov. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!