Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetnék a horkolás...

Mit tehetnék a horkolás ellen? Engem nagyon zavar amikor valakivel alszom és aztán mondja hogy horkoltam. Pláne hogy lány vagyok.

Figyelt kérdés
én is csak másoktól tudom hogy horkolok de zavar. gondolom nem olyan hangosan mert volt már olyan aki nem is vette észre. utánaolvastam hogy miért lehet de nem igazán találtam olyat ami rám is igaz lenne. volt a túlsúly - nem hiszem hogy én túlsúlyos vagyok (156 cm 44,5 kg) de lehet hogy nincs igazam - egy másik volt a nagy mennyiségű kávé és alkohol fogyasztás - fiatal vagyok (13 éves) szóval alkoholt egyáltalán nem, és kávét is csak 3in1-t sok tejjel szóval az még a tejeskávénál is gyengébb - volt még az asztma vagy allergia is - nem vagyok asztmás sosem voltam allergiás semmire - szóval nem értem hogy mi lehet a baj. tudnátok mondani olyan praktikákat ami már bevált nektek vagy hallottátok hogy jó? köszönöm a segítséget előre is:)

2015. jan. 23. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
2015. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Más probléma is lehet, pld. orrsövény ferdülés. Menj el az orvoshoz!
2015. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!