Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha mindent kihányok?

Mit tegyek, ha mindent kihányok?

Figyelt kérdés

tegnap délután lefeküdtem kicsit aludni, és fél 6 fele nagy gyomorfájdalmakra keltem. rá egy órára hánytam, majd volt egy kicsi híg székletem is. ittam egy kis teát, azt is kihánytam. natur joghurtot akkor is szeretek enni, ha mást nem kívánok, így gondoltam eszek egy kicsit, de az is kijött. utána üres gyomorral megint hánytam. ettem egy kicsi pirítóst, és kevés vízet ittam, de az sem maradt meg. utána néztem, mások mit ajánlanak, és láttam, hogy a szőlőlé jó lehet erre. megkértem apát, hogy menjen le szőlőléért, és hozott is 4 literrel, ez volt háromnegyed 11 fele. annyira ki voltam száradva, hogy elkezdtem picit mohón inni a szölőlevet, amin nem csodálkozom, hogy kijött utána. egész éjszaka nem aludtam, mert fájt a hasam, és párpercenként kortyolgattam a szőlőléből, ami reggel 9-re elfogyott ( mind a 4 liter), és sajnos mind kijött belőlem. összesen 5-ször hánytam tőle. igazából már úgy voltam vele, hogy inkább legyen bennem folyadék, ami utána kijön, csak ne száradjak ki. reggel megint bepróbálkoztam a vízzel, de ismét kijött belőlem. enni nem merek egyáltalán, az, hogyha folyadékot hányok ki, már nem is ''fáj'', sőt mostmár egy kicsit meg is szoktam, hogy kihányom a folyadékot. amúgy az esti hasmenésen kívül még most reggel egyszer volt. járni, meg állni már egyáltalán nem bírok, sőt aludni sem, házidoki meg csak délután rendel, addig ki akarom bírni valahogy.


valakinek lenne esetleg valami tippje? bármit szívesen kipróbálok már! köszönöm előre is!


2012. ápr. 12. 10:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Fertőzés lehet, fordulj orvoshoz, és addig is egyél daedalont meg b6 vitamint.
2012. ápr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!