Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az influenzát sosem kapom el...

Az influenzát sosem kapom el egy évben sem, pedig gyenge az immunrendszerem. Miért nem kapom vajon el sosem?

Figyelt kérdés

Örülök, hogy sosem kapom el, csak nagyon szeretném tudni ,hogy mièrt nem, kíváncsi lennék rá.

Amit tudni kell, hogy pedig gyenge az immunrendszerem ugyanis október től àprilisig míg hideg van van, hogy ötször is elő vesz a megfázás, orrfolyás torokkaparás, most is meg voltam fázva a múlt héten+még torokgyulladás is kiegészítette a nàthát, lázas nem voltam csak kèt napig esténként 37,3 volt a hőmérsékletem ez kis hőemelkedés volt de dolgoztam vele szedtem az antibiotikumot ès meggyógyultam.

Viszont az influenzát sosem kapom el, nem vagyok beoltva, gyenge immunrendszerem van, sokat utazok buszon, villamoson sokat vagyok tömegben ès mégsem.

Ezért èrdekel ,hogy mièrt nem kapom el? Amúgy az a jó.

És az idèn sem kell tartanom, hogy elkapom -e?



2015. jan. 29. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem.
2015. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy gyenge az immunrendszered, attól még nem feltétlenül kapsz el mindent. Nyilván nem mentél olyan közösségbe. Ha sokszor fázol meg öltözz melegebben és szedj C-vitamint. Ne tarts tőle.
2015. jan. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért nem, mert kamu az egész. Az átlagember ha taknyos egy kicsit, azt hiszi "infulenzás"... :-)
2015. jan. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Más vírusbetegséged szokott lenni? Vannak olyanok, akik a vírusbetegségekre kevésbé érzékenyek, de a baktériumok éppen hogy könnyebben megfertőzik őket (ezért aztán azt gondolják, hogy gyenge az immunrendszerük).

Ha nagyon nagyszámú vírus fertőz meg, akkor azért az ilyen embereknek is megvan az esélye, hogy megbetegszenek, úgyhogy ugyanúgy vigyázni kell, mint másnak.

2015. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!