Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi a legjobb...

Szerintetek mi a legjobb megoldás a megfázás leküzdésére?

Figyelt kérdés
Most megvagyok fázva ès gyorsan megszeretnèk gyógyulní! Az ágyban fekvès nem fog menni mert napi tíz órát dolgozok!
2015. jan. 29. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél ki szabit. Nem kell sok, elég 2-3 napot ágyban maradni.
2015. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Meleg citromos tea sok mézzel,coldrex,jó melegen betakarozva,sok folyadék,sok gyümölcs pl.:narancs,mandarin,alma,banán stb...
2015. jan. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
fokhagyma, fahéj, propolisz evésre. Ha torok is fáj akkor sós víz és zsályatea öblögetés. Eukaliptusz és borsosmenta illóolaj inhalálásra. Ja és ha tényleg meg akarsz gyógyulni, akkor az ilyen fűrészporos szar lipton meg pickwick teákat felejtsd el. Lófaszra se jók. Helyette igyál igazi gyógyteákat:hársfa, citromfű, kamilla, bodza, ezerjófű, csalán, menta, kakukkfű...
2015. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ami nekem bejön:

-Napi legalább kétszer citromos, mézes, fokagymás keverék fogyasztása.

-Megnövelt C vitamin adag.

-Lefekvés előtt egy neo citran.

-Minden este gőzölés. Vagy kamilla teával, vagy hársfateával. Ha biztosra akarok menni, akkor mindkettő. Általában csöpögtetek bele propolisz tinktúrát is, vagy mentát, vagy mindkettőt. :)

-Aztán pedig alszok egy nagyot, pihenek amennyit csak tudok.

Belőlem így 1-2 nap alatt távozik a nátha, csak ennyiről van szó.


A propolisz amúgy "csodaszer". Sajnos nekem megfájdul tőle a hasam, görcsölök tőle egész éjszaka utána, így enni nem tudom, de ha te bírod, én nagyon nagyon ajánlom azt is!

2015. jan. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!