Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy a könyökíz...

Mit csináljak, hogy a könyökízületem hamar rendbe jöjjön?

Figyelt kérdés

Kedden motoroztam, és már ott észrevettem, hogy valami nem oké a bal könyökömmel. Nagyon beöltöztem (konkrétan melegem volt a motoron), úgyhogy arra gondoltam, hogy biztos csak rosszul tartottam a kezem. Viszont a keddi edzésen észrevettem, hogy bizonyos gyakorlatoknál a könyököm pokolian fáj, és a fájdalom terhelés hatására már a csuklómba is kisugárzott. Én arra gondolok, hogy megfázhatott az ízület.

Két napja próbálom magam helyre hozni, éjszakára betekertem a könyököm egy bazi vastag sállal, jó meleg vízben fürdök, de hiába. A mai edzést sem tudtam rendesen megcsinálni, egy óra múlva már annyira fájt a karom, hogy inkább el is jöttem.


Van valami házipraktika a megfázott ízületre? Vagy valami gyors módszer, amivel hamar rendbe jön? Jövő héten műtétem lesz (nem komoly, de pár napig biztosan nem edzhetek), addig szeretnék minden alkalmat megragadni, amikor tudok sportolni.


Köszi a válaszokat! 21/N



2012. márc. 29. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

próbáld stabilizálva tartani,teljes pihentetés mellett és kend flector géllel.

gyógyszertárban vehetsz esti dúcoló gélt is.

ezt rá kell kenni,folpakkal feded és törölközővel betekered.

ha teniszkönyök,vagyis csonthártya gyulladás,arra ultrahangos kezelés sorozatot szoktak előírni,vagy kérhetsz szteroid injekciót bele.

2012. márc. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2012. márc. 31. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!