Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epegörcsben "járatosoktól"...

Epegörcsben "járatosoktól" kérdeznék? Ez lehetett epegörcs? Reggelire rántottát ettem, a végén elég olajos hagymát, szalonnát ettem. Délutánra nagyon rosszul lettem, hasam, gyomrom összevissza fájt, görcsölt, aztán egy erős hasmenés után ez enyhült.

Figyelt kérdés

De utána nagyon rosszul voltam, mint még soha, rázott a hideg, kezem-lábam remegett, szó szerint, nem bírtam leállítani a rángást, és felment a lázam 38,5re. De gyomrom már nem fájt. Vettem be Algopyrint, olyan 1 óra alatt elmúlt minden, jobban lettem.

Utána pár napig a köldököm körül szúrkált.

Azt gondoltam, valami ovis vírus a gyerekektől, de senki nem lett beteg, úgyhogy eszembe jutott az epe. UH-ra már megvan az időpontom.


2015. jan. 30. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem epegörcs. A cifra okozta bélgörcsöket érezted.

Az epegörcs nem enyhül meg azért mert kiadtad magadból, ez nagy különbség.

2015. jan. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Andizsuzsi ***** válasza:

saját tapasztalat:

nincs láz, erős hányinger, jobb esetben hányás, erős hátfájás


Szerintem te valami vírust szedtél össze.

2015. jan. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!