Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt már valakinek gyomorgyull...

Volt már valakinek gyomorgyulladása? Mennyi idő alatt múlik el?

Figyelt kérdés
Péntek óta szedem a gyógyszereket, tegnap hajnalban 3x is hánytam, és nagyon fáj a gyomorszájam, még most is, már teljesen kivagyok, 1-2 órára szokott csak csillapodni..

2015. febr. 3. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van. Nekem már 4-hónapja tart a gyomor gyulladásom. Igaz nem ilyen erősek a tüneteim, nem hánytam, de sokszor fáj a gyomrom, fel fújódok, éjjel nem tudok aludni. Két hónapig szedtem az orvosságokat,addig jobb volt, és most újra erősödnek a tünetek :/
2015. febr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nemtudják miért nem múlik el? Együtt érzek veled , kívánom hogy meggyógyulj!
2015. febr. 3. 15:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez így marhaság. A "gyomorgyulladás" önmagában nem diagnózis. Ha pedig orvos által felírt gyógyszert szedsz - amit nyilván vizsgálatok után kaptál - akkor mi a probléma? Egy orvos.
2015. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a probléma hogy még mindig fáj és kíváncsi lettem volna hogy másnak mennyi idő után múlt el...
2015. febr. 3. 22:37
 5/5 anonim válasza:

Szia

Érdeklődnék hogy miután múlt el neked ?

Nekem már legalább 5 hónapja tart 3 hónapja voltam tükrözésen ahol kiderült hogy gyomorgyulladásom van a gastritisnél meg a patkóbélben szedem a Controloccot azóta is egy időre elmúltak a tüneteim de most megint kezdenek visszajönni + az alhasam is görcsöl folyamat ha rám jön hogy mosdoba kell menjek de én még soha nem hánytam de a gyomorszájnál nekem is nagyon fáj , az orvosok azt mondták diétázzak és elfog múlni magától amióta diétázok 10 kgt fogytam de nem akar elmúlni sajnos

2019. máj. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!