Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beteg vagyok, mit ajánlanátok?

Beteg vagyok, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

arc üreg gyull.volt aztán ráment a fülemre meg a nyaki nyirok csomokra aztán egy doboz zinnat 500 ast beszedtem és jobban is vltam egy hétig.most újra fajnak a fuleim és a torkom,sőt még a melkasom is.

szóval a kerdes: milyen tuti gyógyszert tudtok erre ami nem reklám és bevált nektek?


2015. febr. 6. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a Zinnat kevés volt ill. rövid volt a kúra, a makrolid típusú antibiotikumok (pl. clarithromycin) jobbak zártüregi gyulladások esetén. Menj vissza a dokihoz.
2015. febr. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el egy orr-fül-gégszhez ő felír neked cifran tartalmú antibiotikumot, nekem az vált be. De lehet mellékhatása nehézlégzés, van aki nem bírja. A Zinnat csak ideiglenesen jó.
2015. febr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nahát,h.erre nem gondoltam. (:0

köszönöm a válaszokat!

hétvégén Tatabányán lehet ilyen orvoshoz menni?

2015. febr. 6. 23:34
 4/4 A kérdező kommentje:

most is magas lázam van,fáj a szájpadlásom meg az orrom belül amikor fújom.

esetleg magának is hasonló tünetei voltak?

2015. febr. 6. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!