Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hangokat hallok a fejembe,...

Hangokat hallok a fejembe, úgy érzem mintha 2 lenne belőlem. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Néha zenét hallok a fejembe vagy hogy suttogva szólongatnak. Többször olyan érzésem van mintha valaki megsimítaná a hajamat vagy a vállamra tenné a kezét és mintha lekapcsolnák egy pillanatra a villanyt pedig ez nem történt meg. Valamikor bekattanok és fura megmagyarázhatatlan dührohamaim vannak, apró dolgokon. Néha olyanokat teszek amiket nem akarok megtenni. Mintha 2 lenne belőlem. Nem tudom hogyan de olyan érzésem van. Egyszer egy életvidám, kíváncsi gyerek vagyok, aztán a másik énem (legtöbbször) rövid válaszokat adok, ha egyátalán beszélek, egyedül vagyok, fura dolgokat csinálok (pl. Órákig nézek egy dolgot) és megakarok halni.
2015. febr. 8. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz!
2015. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!