Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hangokat hallok a fejemben....

Hangokat hallok a fejemben. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Időnként hangokat hallok a fejemben, arról, hogy mekkora egy senki vagyok stb. És nagyon rosszul leszek ilyenkor, azt sem tudom, hol vagyok kb. és aki körülöttem van az csak azt hiszi viccelődök... Mi lehet a bajom? Ugye nem skizofrénia?
2014. okt. 25. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Magányos vagy?
2014. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem.
2014. okt. 25. 21:40
 3/10 A kérdező kommentje:
szinte aalig van szabadidőm
2014. okt. 25. 21:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Menny orvoshoz szerintem
2014. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 gömbicica ***** válasza:

a környezeted is azt sugallja, hogy pl, mekkora senki vagy?

mivel foglalkozol?

2014. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Birtalan Balázs válasza:

Sajnos skrizofénia jelei, pszihotikus tünet. Elkellenne menni doktorhoz, habár az a gond hogy tompító gyógyszereket fog felírni amitől az elején rosszul érezhetted magad, megtompítanni is fog keményen, vagy élsz vele úgy hogy elfogadod és megtanulsz magadra koncentrálni, odafigyelni...


Skrizoféniánál előfordul hogy nemcsak halasz hanem látsz is.


Nézd meg az Egy Csodálatos Elme filmet.


Ja és élet mód változásra lehet hogy szükséged lehet, önismeretet erősen fejlesztenni kell, önmagadat kell erősítsd, lehet hogy múlt akármi trauma akármi okozója, vagy akár a jelen... ezt neked kell megtudnod.. légy ura önmagadnak!

2014. okt. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Alig eszek.nincs etvagyam.ehyik percben majd ki ugrok a borombol masik percben meg szomoru vagyok...aztan agressziv a hangok miatt...es kozben faj a fejem. Mostanaba nincs kedvem semmihez es mindig sirni tudnek
2014. okt. 25. 21:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Skizofrénia. Nem túl jó dolog...
2014. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

16 lany eves vagyok es tanulok... szuleim vertek 14 evig. Nagyon sok emberrel vesztem ossze. Matekbol tanulasi nehezsegeim vannak es mindennap halalfelelem......

Es az elobb ossze kaptam a baratommal felidegesitettem magam es elkezdodtek a hangok es azt kaptam " be fejezed vagy szolok anyadnak hogy hozzon vmi gyogyszert....."

2014. okt. 25. 21:59
 10/10 anonim válasza:
Szia:) elmúlt már ? Hallod meg ezeket a dolgokat? Velem is ez van de másképp...én kb.harom éve hallom de senkinek se mondtam eddig..eleinte csak egy lány hang volt utaan halucinaltam..pl macska nyavogas vagy h vki sepreget..de mostmár ismerőseim hangjai is vannak..szólingatnak
2018. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!