Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Orrcseppett használtam másfél...

Orrcseppett használtam másfél napig feleslegesen! Mi lesz? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Volt egy kisebb pánikrohamom, miszerint azt hittem, homloküreggyulladásom van és azért fáj a fejem, ezért Nasivint használtam másfél napig, de az egyik orrjáratom másnapra nagyon elkezdett fájni és bedagadt majd bedugult. Utánaolvastam és rájöttem, hogy ez az orrcsepptől van, azonnal abbahagytam, másnapra már el is múlt a fájdalom, de még mindig érzem, hogy be van dagadva. Levegőt kapok rendesen azon az orrfelemen, csak be van dagadva és kissé száraz is az orrnyálkahártyám azon a felén. Mindenhol azt olvastam, hogy az orrcsepp abbahagyásával pár nap múlva abbamaradnak a tünetek. 3 napja nem használom, mennyit kell még várnom? Már a szemem is cuppog a kisebb vákuumtól az orromban, komolyan. :) Butaságot műveltem, felelőtlen voltam, de ezelőtt sose használtam orrcseppet. Rendbe jön magától is az orrom?
2015. febr. 11. 19:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és persze azóta kiderült, hogy nincs homloküreggyulladásom. :)
2015. febr. 11. 19:58
 2/3 anonim ***** válasza:
pszichiáter tud segíteni a hipochondriádon
2015. febr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A pszichiáter kissé erős túlzás. Amúgy hajlamos vagyok hipochondriára, de nem az a súlyos fajta, igazából nem foglalkoztam sose a betegségekkel, csak az utóbbi napokon jött rám valami. Az interneten való utána olvasás a felelős.
2015. febr. 11. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!