Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap óta beteg vagyok és...

Tegnap óta beteg vagyok és 38,5 - 39 fokos lázam van mit tegyek?

Figyelt kérdés
Éjszaka 39 fokos lázam volt nem is aludtam sokat,néha ha levegőt veszek fáj a hátam! Ja és nappal 37,1-37,fokos hőemelkedésem volt! És algopirint is kaptam! Mit tegyek hogy lejjebb mennyen a lázam? Lehetőleg házilag! Mit tegyek? Kérlek segítsetek ja a torkom is fáj! És étvágyam is van! 14 éves fiú vagyok!

2015. febr. 14. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Lázcsillapító égy igyál sok mézes teát.Járvány van ezzen a családom és én is át estem.Ha nem javul orvos.
2015. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi el irtam és az égy helyett.
2015. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

eloszor is az algopirint helyezd a nagy fekete teglatest alaku dobozba utana menj orvoshoz mert 70% hogy ez tudogyulladas foleg ha az atlagosnal tobbet kohogsz es idonkent jon is fel cucc ott beutalnak ambulanciara megvizsgalnak utana azt mondod hogy nem szeretnel befekudni sajat felelossegre hazajossz akkor irnak fel antibiotikumot es probiotikumot amit ki kell valtani es lehet lazcsillapitot is irnak fel

lazcsillapitobol nekem a rubophen bevalt

nagyon lassan hat de nagyon hatasos

persze ha irnak fel lazcsillapitot azt valtsd ki amit felirnak

2015. febr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem köhögöm! Csak a hátam fáj!
2015. febr. 14. 19:19
 5/7 anonim ***** válasza:
szopogass Strepsil-t, igyál rubophen forró vízben oldódó italt és szedjél naponta 4-6 szem nurofen cold-ot. ezektől 4 nap alatt kutya bajod lesz.
2015. febr. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. febr. 15. 06:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha fáj a hátad, akkor menj el holnap a háziorvoshoz, hogy meghallgassa a tüdődet, most úgy hallottam, hogy sok a tüdőgyulladásos szövődmény.
2015. febr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!