Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tuti rám ragadt az influenza?...

Tuti rám ragadt az influenza? Bőven lent.

Figyelt kérdés

Most voltam a fodrásznál akihez járok.Hajvágáson.De megbántam, ugyanis kérdeztem tőle, hogy mi újság, hogy van és azt mondta, hogy nem jól, nagyon fáj a torka, a hét elején 40 fokos láza volt három napig,hidegrázás,izomfájdalom de mostmár jobban van pedig nem volt orvosnál, mégis jobban van de nem az

igazi szóval még rendesen rajta van. Most félek, hogy rám fog regadni 100% . Kohogni vagy háromszor kohogott míg ott voltam de kissekissebbet, a kezét a szájahoz tette de úgy ökölbe szorítva nem pedig tenyérrel. Míg vágta a hajam addig felém szuszogott meg lehelt ílletve beszélt de kozben körbe járkalt, tehát kköhögni nem köhögott rám csak ennyi ahogy leírtam , meg azzal az ollóval, eszközzel vágta a hajam amit ő fogdos. Egy hónapja már egy légcsohurut ot elkaptam a barátomtol, mert étterétteremben egymással szembe ültünk ettünk és úgy velem szemben volt és ugye rám beszélt. De akkor nem szedtem c vitamin t ,csak gyumolcsben ettem viszont azóta 1000 mg-os c vitamin t szedek minden reggel. Meg itt a fodrász nem folyamatosan szemben volt velem és ugy beszélt, hanem oldalt a hátam mögött is de picit kozelebb hozzám mint a légcsohurutnál a barátom.

Most azzal vagyok ,hogy még csak órák kérdése és beteg leszek biztos.

Szerintetek elkaptam, rám ragadt?



2015. febr. 14. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért ez nem ebola, csak influenza.


Mondanám, hogy dobj be egy evőkanál arginin-lizin kombót, de gondolom úgysincs otthon.

Úgyhogy elég ha megeszel egy fél vöröshagymát, vagy 3 citromot, vagy bedobsz egy fél vodkát/pálinkát, ami van..

2015. febr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ehhez nagyo gyenge immunredszer kell hogy a szuszogastol el kapd
2015. febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hipochonder vagy, vagy csak az influenzától félsz?

Influenza járvány is van, de azon kívül még jónéhány vírus, baktérium okozhat lázas megbetegedéseket, és nem is kell látnod egyetlen láthatóan beteg embert sem ahhoz, hogy elkapd a vírust, vagy baktériumot.

Ezek a vírusok, bacilusok röpködnek a levegőben, egy légvétel elegendő, hogy bekerüljenek az ember szervezetébe, ahol megpróbálnak szaporodni, csakhogy ez nem mindíg sikerül, sokszor a szervezet védelmi rendszere legyőzi a vírusokat mielőtt eléggé megerősödnének a tünetek okozásához.

Vannak persze, amikor nem sikerül, s az ember beteg lesz,. lázas lesz, szenved... de ezt nem lehet visszavezetni oda, hogy a fodrász volt beteg, biztos, hogy tőle kaptam el a nyavalyát.

2015. febr. 15. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!