Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet folyamatosan...

Mitől lehet folyamatosan 36,9-37,5 között a testhőmérsékletem?

Figyelt kérdés
Semmi más tünetek nincs, ezt egy hete fedeztem fel, azóta mérem. Korábban nem tudom volt e. 9 hónapja volt komplett kivizsgálásom, ott minden ok volt. Most nagyon aggódom, hogy mi lehet, nem e vmi komoly.
2015. febr. 15. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez gyulladást jelez a szervezetedben. Menj el a háziorvosodhoz, mert ez nem normális. Másik mérővel is próbálkozz, hátha nem jó.
2015. febr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Több mérővel is ennyi. A doki azt mondta ez ilyen téli időszakban előfordul.
2015. febr. 16. 00:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Az emberi testhőmérséklet 36.3 és 37.4 °C fok között normális, lehet hogy régebben is mindig ennyi volt, csak nem mérted. Persze egy vérvétel nem ártana és ha minden értéked jó, akkor ne aggódj.
2015. febr. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy hogy érzed magad? Nekem például ha felmegy 37-37,2-re a hőm, akkor már nagyon rosszul vagyok.
2015. febr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt leszámítva, hogy normál hőmérsékleten állandóan fázom, nem érzem magam rosszul. Eddig is borzasztóan fázós voltam. A vérképem tökéletes, minden érték a referencia tartományon belül van.
2015. febr. 17. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!