Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lisonorm-ot irt föl az orvos...

Lisonorm-ot irt föl az orvos magas vérnyomásra. Erre lehet alkoholt fogyasztani? PL napi 1 -2 sör (nyáron) Alkalmalként több esetleg.

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
a betegtájékoztatójában is le van irva hogy kerülendő az alkohol,egyébként én semmilyen gyógyszert nem szednék alkohollal egyidejűleg,ki tudja milyen káros hatásai lehetnek,nem véletlenül van megtiltva. Főleg ilyen típusú gyógyszereknél,nagyon ártalmas lehet
2015. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért más is megissza szerintem azt az 1 pohár bort és sört annak ellenére ,hogy ilyen gyógyszereket szed...
2015. febr. 17. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:
csak nem mindegy hogy azzal veszi be a gyógyszert,vagy hagy eltelni két órát legalább a gyógyszer és az alkohol bevitele közt
2015. febr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam én is :)Reggel kell bevenni,és este innék meg főleg nyáron 1-2 sört.
2015. febr. 18. 09:00
 5/5 anonim ***** válasza:
úgy lehet-ha külön nincs egyéb rendelkezés erről.Azt hittem,úgy érted a kérdést,hogy együtt a gyógyszer bevételekor:)Így más a helyzet
2015. febr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!