Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Orrmelléküreg gyuladásra...

Orrmelléküreg gyuladásra jellemző tüneteim vannak. Ez meggyógyul magától?

Figyelt kérdés
Sajnos orvoshoz nem tudok menni. Egy héttel ezelött (főleg ha előrehajoltam) erős fájdalmat éreztem, de egész nap fájt nyaktájékon valami. Most pedig (igaz enyhe) gennyes orrfolyást tapasztaltam,ami miatt sűrűn fújom az orrom. Ezt az immunrendszer kivédi szövődmények nélkül?
2015. febr. 17. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem. Ezzel mindenképp el kell menni dokihoz (legjobb a fül-orr-gégész), mert erre antibiotikum kell.

Addig is infralámpázz sokat, és használj sós vizes orrsprayt,hogy feloldódjon a váladék.

Jobbulást!

2015. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ajjaj, az baj, mert külföldön dolgozok, és leghamarabb is csak 2 hét múlva tudok hazamenni.
2015. febr. 17. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél Novorin orrcseppet, és infralámpázz, lehet hogy ez is rendbe hozza.
2015. febr. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekünk a bioparox mindig használt.

egyszerű, kapható a patikákban.

és még valami ami nagyon jó, elsősorban gyerekeknél jellemző: a sírás.

a zokogás nagyon szépen fel tudja szakítani ezeket a betokosodott cuccokat.

megmondod a gyereknek hogy felszúrják az arcüregét holnap és ő beszarik ijedtében és vizesre sírja a párnáját, és kitisztul tőle az arcürege.

volt már rá példa! :) (tudom, troll szülő vagyok)

2015. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!