Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van a folyamatos bevizel...

Miért van a folyamatos bevizelés éjszakánként? Lentˇˇˇ

Figyelt kérdés

28 éve férfi vagyok, és mostanában elég gyakori az éjszakai ágybavizelés nálam. 2 éve hagytam fel a Rivotril 2mg szedésével, amit 2,5-3 évig szedtem, utána felírták helyette, hogy el tudjam hagyni azt a Quetiapine-Teva-t 25mg. Szépen el is hagytam, nem voltak ilyen gondok, aztán sokszor többet vettem be quetiapine-ból, de később visszaálltam napi reggel 1, este lefekvés előtt 2 db-ra. Sajnos közbe-közbe elég gyakori volt az alkohol fogyasztása az esti órákban, (nagyobb mennyiségben is). De a Quetiapine-t lefekvés előtt ugyanúgy bevettem. És már-már jelentkeztek is az ágybavizelések, előbb ritkán aztán gyakoribbak lettek. Sajnos az alkoholt ugyanúgy fogyasztom esténként heti 3-4-szer. Ami azt illeti van Xanax-om is 0,5 mg-os, de azt csak szigorúan akkor veszem be ha nem iszok alkoholt egyáltalán, viszont a Quetiapine-el együtt, bár ez ritkább, akkor 2-3 szemet is a Xanax 0,5 mg-ból. Aztán előfordul, hogy másnap, persze ha a Xanax már kiürült belőlem, este megint isok, a Quetiapine-t megintcsak beveszem mást nem. Szóval elég nagy az összevisszaság... Azóta elég gyakorivá váltak az ágybavizelések. Lehet esetleg az efféle életmódtól, változtatni kéne? Lehet nagyon nagy hülyeségeket csinálok, szörnyen szégyellem is magam... Kérlek segítsetek ha tudtok!

Köszönöm előre is!



2015. febr. 17. 23:01
 1/7 jackson666 ***** válasza:
Menj el vele orvoshoz. Mióta áll fenn a probléma?
2015. febr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első lépésként ne igyál. Lehet, hogy ennek nincs köze az ágybevizeléshez, de ártani biztos nem árt, ha felhagysz ezzel az életmóddal.
2015. febr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Körülbelül pár hónapja, bár előfordult már szerintem egy éve is, de akkor nagyon ritkán havonta néha talán előfordult, igazán akkor kezdte el, amikor elkezdtem ezt az "erős" fajta életmódot élnni... nem fáj egyébként semmim, túlsújosnak sajnos túlsújos vagyok, 4-4,5 éve még rendszeresen minden nap ittam. Sokat. Aztán 3 hónapra leálltam és jöttek a megvonási tünetek, depresszió, nagyon erős szorongás, zavar, pánikbetegség, de olyan, hogy senkinek sem kívánom... és igazából akkor jött a gyógyszeres kezelés, pszihiáter, arról már írtam, és most itt tartok... 183 cm magas és 115 kg, mondják, hogy a magasságomhoz mérten nem az a rettenetesen elhízott vagyok, de azért jócskán van rajtam...
2015. febr. 17. 23:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"túlsúLYos"


Akkor először lelkileg kellene rendbetenni magad. Onnan indul ki minden problémád.

2015. febr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 jackson666 ***** válasza:
Szorongás miatt van. Hagyd abba a piálást és kezdj el valami hobbyt
2015. febr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Srltressz es szorongastol is lehet
2015. febr. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az emberek ott rontják el,hogy a legkisebb leki baj miatt is pszichológushoz rohannak és marékszám kapkodják a gyógyszert,ami garantáltan kicsinálja őket. Dobd ki a sok vackot,ne igyál,járj normális emberek közé és szedd össze magad. Millió embernek van baja,mégse csúszik el.
2015. ápr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!