Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik, holy ilyen csekély...

Létezik, holy ilyen csekély módon kaphattam el az influenzát?

Figyelt kérdés

Múlt héten szombaton vonattal utaztam egy fülkében egy influenzás emberrel, pont szemben ült velem kb 1 mèterre. Kb 1 órát utaztunk együtt, aztán leszállt. Beszélgettünk ès rám beszèlt, mert szemben voltunk egymással ès ugye elkerülhetetlen, hogy a szájából a lehellet ne èrjen engem, kohogott is többször de oda tette a kezét. Mondta, hogy napokig magas láza volt és influenzás de még nem ment orvosához de el fog menni.


Ez volt szombaton ès vasárnap nagyon picit kapart a torkom ès aznap estère elmúlt, helyette enyhe orr folyàs van azóta de nagyon enyhe. Tehát beteg nem vagyok csak picit többet kell fújni az orrom. Lehet picit rámragadt? Ez lehet influenza csak nagyon enyhe tünettel? ÈÈs ,ha igen akkor màr nem lesz sulyosabb, mert azóta jelentkezett volna súlyossabb tünet is? Ezzel nem megyek orvoshoz, erre gyógyszert sem szedek, de amúgy január óta c-vitamint szedek reggyel 1000 mg-ot meg este is, meg immunrendszer erősítő cseppet. Viszont ha ez influenza amkor rolam is elkaphatja valaki vagy akin csak orrfolyással jelentkezik attól nem?



2015. febr. 19. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szinte minden influenzia járvány idején átélem ezt amit leírtál. Vagyis elkezd lappangani bennem az influenzia, de nem teljesen. Vonaton ragadós kapaszkodót is fogtam már meg ilyenkor. Vagy a társasházak, középületek kilincsei "kiváló" lehetőséget adnak erre amit írtál. De nyilvános internetező helyekről sem csak pendrive-on lehet számítógép vírust hazavinni, hanem a billentyűzetet ott is sok ember ütögeti és kaptam én már ott bárányhimlőt is.
2015. febr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
persze ,100% hogy így kaptad el
2015. febr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!