Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan a motorozás jár az...

Állandóan a motorozás jár az eszembe, beteg vagyok?

Figyelt kérdés
5 évesen motoroztam először, azóta semmi más nem érdekel.Most 24 vagyok.A szakmám is motorszerelő,6 db.motrom is van,50-estől az 1300-asig.Tavaly pl. 50000! km-t motroztam.Minden pénzem amit csak tudok motorra költöm.Ez függőség? Olyan mint a nikotin vagy az alkohol,drog?Segítséget szeretnék kérni mert ez függőség szerintem.Pszichiáterhez elmehetek ilyen problémával? vagy kifog röhögni?Barátnőm se volt még soha :( kiakarok lépni valahogy ebből az ördögi körből.

2015. febr. 6. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem pszichiáter, hanem pszichológus, pszichoterapeuta, de tudnám ajánlani az EFT módszert is.
2015. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez nem betegség haver, hanem életérzés!!!!!!!!!
2015. febr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hol laksz? :)
2015. febr. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
En is igy vagyok, csak en no vagyok. Nindenki hulyenek nez :D elvezd amíg fel tudsz pattanni a motorra. Engem majd tuti ra fognak gumipokozni ha mar annyira rottyon leszek :D
2019. ápr. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia kérdező. Az utolsó vagyok. Mi lett veled azóta? Én még egy motorszerelő sulit is megcsináltam 2 év alatt estin brahiból de ez a korona bebaxott most a motorozásnak rendesen. Remélem jól alakultak a dolgok és azóta sikerült felcsípned valakit akivel egy húron pendültök és nem kellett elengedned ezt a veszélyes annál fantasztikusabb élményt. :)
2020. nov. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!