Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Anyukám már január óta beteg....

Anyukám már január óta beteg. Először nátha, majd köhögés és végül magas láz. Most 37,7 de állandóan izzad, ez normális?

Figyelt kérdés

Másfél hétig 39 fokos láza volt. Két antibiotikum kúrán van túl. Hetente néz rá a háziorvos, aki szerint szépen javul. Mindig meghallgatja a mellkasát, hátát de nem hall semmit.

Menni kéne tovább? Röntgen esetleg?


2014. márc. 7. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:
az antibiotikum,csak mégjobban legyengíti az emberi immunrendszert,én évek óta nem szedek semmijen vírusra sem,azért én kérnék egy beutalót,sőtt régen elmentem volna a sűrgősségi ügyeletre illetékes városban,ami legközelebb van hozzátok,ha hetek óta láza van,az NEM vicc!
2014. márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!