Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha kitüremkedő aranyerem van...

Ha kitüremkedő aranyerem van a kenőccsel azt is kenjem vagy csak a környékét?

Figyelt kérdés
Első aranyér, nagy a pánik. Szerintem egész nagy de nincs viszonyítási alapom. Jelenlegi munkám miatt napi 12órát ülök. Helyesen teszem hogy mielőtt orvoshoz fordulnék vele, próbálom itthon kezelni? Jó neki az ülőfürdő? (Csak mert máshol azt olvastam, hogy a gyulladásoknak a meleg kifejezetten árt.) Segítsetek, (bár tudom, hofy gyakori panasz) nagyon bepánikoltam! :(

2015. febr. 23. 09:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Tisza helyről szedjél útifüvet, az biztosan segít. Magam tapasztaltam. Drága kenőcsök nem használtak, de az ingyenes útifű igen!!! A világhálón képet találsz róla. A lényeg, hogy tiszta helyről szedd! Használat: mosd meg és az erezettel felfelé tedd le egy tiszta deszkára. Egy teljesen új lapos fakanállal nyomd szét az erezetét. Ezután csavard fel, mint egy cigit, és tedd az aranyeres részre. Ha tudod, benyomhatod a végbélbe, nem árt. Ezt 4 hétig csináld. Elmúlik teljesen. Nekem legalábbis elmúlt!
2015. febr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!