Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan akinél diagnoszt...

Van itt olyan akinél diagnosztizálták már a nyugtalan láb szindrómát?

Figyelt kérdés
4 hónapja szenvedek tőle, háziorvos szerint stresszes vagyok és amiatt van. Seduxen nyugtatót írt fel esténként fél szemet de nem javult tőle. Inkább rosszabb mert eléggé kiüt nemtudok vezetni sem dolgozni. Ugyan úgy nem alszom éjjel. Viszont soha nem streszeltem, nem vagyok ideges típus... Sőt tulzottan nyugodt. Kinek miként kezelték? Hogyan? És mit kapott rá? Már teljesen kivagyok, ha dolgozom előjön kissebb fizika munkától is még szex közben is, folyton fáradt vagyok a nem alvástól és a már kezdem elhinni, hogy bekattanok.
2015. febr. 24. 10:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Stressz oldás javasolt , fel kell tárni a hátterét . Kineziológus és ajurvédikus masszázs segít rajtad .
2015. febr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!