Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire vegyem komolyan?...

Mennyire vegyem komolyan? (tüdőgyulladás)

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és január elején tüdőgyulladásom volt.Kaptam fromilid uno antibiotikumot,pár hétre el is múlt,szerintem.Azonban 2 hete kb.megint fáj a tüdőm,tesi órán futásnál nem is kaptam levegőt,most van egy kis hőemelkedésem (37,6),viszont január elején abszolút nem volt lázam a tüdőgyulladás miatt.Szerintetek elmenjek holnap orvoshoz?Nagy baj,ha fáj néha a tüdőm,vagy nem kell túlreagálni?

2015. febr. 25. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, legjobb az ha elmész a házi orvosodhoz! Ha van esetleg valami bajod jobbulást kívánok !:)
2015. febr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szamo77db ***** válasza:
100%
Mindenképpen fordulj orvoshoz. Vigyázz a tüdődre!
2015. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Feltétlen menj orvoshoz.
2015. febr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tüdőgyulladás nem játék, meg is lehet benne halni, persze főleg idősebb vagy gyenge immunrendszerű embereknek. Viszont ha nem kezelik, akkor nem gyógyul meg teljesen, a tüdőben a visszamaradt gyulladás betokosodik, hegesedik. Ez okozhat kifulladást, légszomjat is. Ha nem kezelik a visszamaradt foltot, előfordul, hogy elrákosodhat, bár elég ritkán. Én is dolgoztam többször tüdőgyulladással, nem vettem komolyan, később nem volt könnyű a foltot kikezelni, és az orvosoktól hallottam, amit leírtam, hogy valójában ez elég kockázatos.
2015. márc. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!