Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elég érdekes kérdés , nem...

Elég érdekes kérdés , nem tudom ez mi lenne?

Figyelt kérdés
Na egyszer egy évvel ezelőtt láttam a székletembe ilyen nagyon kicsi 2 fél cm-s fehér valamit nem vettem komolyan mondtam testvéremnek azt mondta biztos csak képzelődtem , nem is törődtem vele . Most megint észleltem egyre többször mi lehet ez , nagyon vékony fél cm lehet és mozog ? Nem tudom mi ez ? És lehet köze annak hogy mióta ez felbukkant azóta nem hízok pedig nagyon szeretnék ? Olyan ciki lenne ezzel orvoshoz fordulni .

2015. febr. 27. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Bélféreg.....Én ezzel elég sürgősen elmennék orvoshoz...
2015. febr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sürgőse orvos ! Bár érdekes, mert a cérnagiliszta viszketést szokott okozni, viszont az orsógiliszta meg hosszabb és vastagabb.
2015. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az lehetséges hogy emiatt nem tudok hízni ezért vagyok vékony ?
2015. febr. 27. 21:46
 4/8 A kérdező kommentje:
Viszketni szokott...
2015. febr. 27. 21:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem ciki elmenni vele orvoshoz. Sokkal nagyobb bajod lehet tole, mint, hogy nem hizol! Pl meghalhatsz!
2015. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat , és erre valami gyógyszert írnak fel ?
2015. febr. 27. 21:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, volt mar ismerosomnek ilyen. Ha nem hiszed gondolj bele, ez egy parazita ami beloled eloskodik. Szovodmenye lehet a vakbelgyulladas, belrendszer folyamatos gyulladasa, fekelyesedese, stb. Ha nem kezelik vagy felrekezelik mind eletveszelyes. Ha nem hiszed ird be a googleba. De itt egy kis leiras:

[link]

2015. febr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Előzőnek is köszönöm , jövőhéten elmegyek majd az orvoshoz.
2015. febr. 27. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!