Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen csomó van fenekemnél?

Milyen csomó van fenekemnél?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 1 hónapja (vagy picit több) egyik este vérzett fenekem egy egész picit. Sokak tanácsára Reparon kenőcsöt használtam. Utána picit fájt, de ez hamar elmúlt, azóta semmi ilyesmit nem érzek. Viszont a múltkor mikor székelés után töröltem ki, éreztem egy csomót fenekemnél. Kb borsó méretű, és a luktól kb 4 cm-re van átlósan lefele, de a farpofámon a bőr alatt. Olyan, minta egy pattanás lett volna, és abból ami "maradt". Nem fáj, nem nő semmit, és kívülről nem is látható semmi belőle. Nem egy ilyen fixen kitapintható dolog, olyan, mintha egy zsírcsomó féle lenne.

Mi lehet ez? Mit kell tenni vele?



2015. febr. 28. 10:45
 1/5 A kérdező kommentje:
és 31 éves férfi vagyok.
2015. febr. 28. 10:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tályog. Mutasd meg egy orvosnak.
2015. febr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lyuktól kijjebb, 4 cm re már semmi köze a végbeledhez. Ennek ellenére mutasd meg orvosnak.
2015. febr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szamo77db ***** válasza:
Szerintem is fordulj orvoshoz vele.
2015. márc. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű csak egy zsírcsomó. Ha nem fáj és nem nő, nem színeződik el, akkor hagyd békén, és tanulj meg együttélni a tudattal, hogy csómó van a fenekeden... :)
2015. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!