Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy kb.2-3 centis csomó van a...

Egy kb.2-3 centis csomó van a fenekemnél, ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hónapja vettem észre, nem tudom hogy már azelőtt is ott volt-e, minesnesetre azóta egy hónap alatt nem változott semmi. Talán mintha egyik héten kisebb lett volna, kevésbé lett volna kitapintható, de lehet csak én éreztem így. Általában nem fájt, csak nagyo ritkán (talán kétszer), mégis picit meg vagyok ijedve hogy mi lehet ez. Ciszta? Zsírcsomó? Vagy gondoljak rosszabbra? CSak nyomásra fáj, akkor sem eszeveszetten. Maga a csomó mélyen van, a két farpofa között, de már majdnem a derekamon.
2011. dec. 7. 17:28
 1/2 anonim válasza:
szerintem Ciszta, mert nekem is van egy a bal kezemen, már voltam vele orvosnál. Nem fontos kiműteni, mert nem lesz baj belőle. De egy ciszta lehet jó ill. rossz indulatú. Ezért nézesd meg egy sebésszel.
2011. dec. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyér,nekem is van,küslő aranyerem van,ilyenkor egy kis dudort tapogathatsz ki és akár meg is lehet tükör segítségével nézni,kicsit széhúzod és ott lesz egy pici zöld erecske.Reparon kenőcs jó rá.Az aranyér néha viszkethet,csíphet,vagy van hogy nagyobb kakinál picit vérzik,sok embernek van,szóval nyugi,ha viszont nagyon vérezne akkor jobb dokihoz menni vele,egyébként nincs vele baj,van aki aranyeres és simán szül a nőknél ennek ellenére.
2011. dec. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!