Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Édesanyám rákos! Milyenek a...

Nadavid kérdése:

Édesanyám rákos! Milyenek a kilátásai?

Figyelt kérdés
Hasnyálmirigy daganata van, a májába már képződtek áttétek, most van először kemón, nehezen viseli. Milyenek a kilátásai? Mennyi az esélye a gyógyulásának?

2015. febr. 28. 17:45
1 2 3 4
 11/38 anonim válasza:
Az én Anyunkámnak is hasnyálmirigy daganata van, jövőhéten kezdik a kemoterápiát. Ő 60 éves, és szintén áttét van, neki a tüdején. Félünk nagyon, de azért reménykedünk. Szintén elég késői fázisban derült ki a dolog sajnos... A legborzasztóbb látni, hogy szenved a fájdalomtól néha. És nem tudunk tenni semmit. Nagyon gyenge és sovány 46 kiló... Kegyetlen ez..
2015. márc. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
2015. márc. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Sajnálom édesanyád! Fájdalmai nem nagyon lesznek, mert kap morfium tapaszt! Mostanában egész jól van édesanyám, csak a kemó mellékhatásai jelentkeznek rajta, ő is fogyott jó pár kilót.
2015. márc. 5. 21:01
 14/38 anonim válasza:
Van tapasza, eddig 100asat kapott, most emelték 125-re, mert a 100-as kevés volt. :-/ Sok erőt és kitartás Anyudnak is meg a családnak is! Sajnos tudom milyen.
2015. márc. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim válasza:
Anyukádat hol kezelik? Az enyém most kórházban van, hétfőn lesz róla téma, hogy elkezdik-e a kemot, vagy az csak még jobban lehúzná. Mostanában félre is beszél néha szegény, valószínűleg a tapasz hatása. :/ Ha lesznek még fájdalmai, akkor már morfiumot kap majd, de azt viszont csak kórházban kaphat... szóval akkor nem jöhet haza... nagyon elkeserítő az egész...
2015. márc. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Zalaegerszegen kezelik
2015. márc. 13. 19:39
 17/38 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak mindkettőtöket és az anyukákat mégjobban! Az én anyum tavaly halt meg. Hasnyálmirigy rák. Attól számítva hogy megjelentek az első tünetek (gyomorfájás, nagyon nagyfokú étvágyvesztés, nem érezte az ízeket, fogyott, végül besárgult) és bekerült a kórházba és meghalt. 5-6 hét idővallum volt. Ez a legagresszívabb rák és nem gyógyítható, készüljetek fel mindenre. Ezt nem csak azért írom mert az én anyum így járt hanem mert ez köztudott és ezen azt oldalon sokmindent olvastam róla, olyat még nem hallottam hogy valaki ezt túlélte volna :(
2015. ápr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Én anyukám sokat fogyott, az a szerencse, hogy nem volt vékony, 15 kilót fogyott, most 70 kiló körül van, enni. nemnagyon tud, hányás elleni infúziót kap, de ma is hányt, nagyon gyenge, remélem használ a kemó, mert ha nem sugarazni fogják, azt meg nem szeretném, meg ha idegekkel van behálózva a daganat, akkor gondolom az se tenne jót neki. Ajj csak gyógyulna meg
2015. ápr. 1. 21:57
 19/38 A kérdező kommentje:
Részvétem édesanyád miatt!
2015. ápr. 1. 21:58
 20/38 anonim ***** válasza:
köszi..jelenleg hogy van anyud?
2015. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!