Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Édesanyám rákos! Milyenek a...

Nadavid kérdése:

Édesanyám rákos! Milyenek a kilátásai?

Figyelt kérdés
Hasnyálmirigy daganata van, a májába már képződtek áttétek, most van először kemón, nehezen viseli. Milyenek a kilátásai? Mennyi az esélye a gyógyulásának?

2015. febr. 28. 17:45
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Nálunk már lassan 4-5 hónapja mennek a szenvedések! Sok embert lehetne hibáztatni, hogy ez lett, de felesleges, azt bánom, hogy nem voltam kedves mindig anyuval, pedig tényleg ő a legfontosabb számomra
2015. máj. 6. 10:08
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

igen én is éreztem így...a másik amit bánok hogy nem voltam több órát vele amikor már a kórházban volt. Önző voltam, tudod mindig attól rettegtem hogy akkor hal meg amikor ott vagyok...a szenvedésen túl amit nem bírtam elviselni: a szemében a félelmet és azt a kétségbeesést.

Egyébként ne legyen semmiért lelkiismeret furdalásod, amennyit csak tudsz legyél vele, és hidd el az anyák megértőbbek mint gondolnád és megbocsátanak. Fogd a kezét és lesd minden kívánságát.

Egyébként ő tudja hogy menthetetlen? Vagy csak sejti? Az én anyumnak nem mondta meg a dokija csak nekünk, őt áltatta végig, de anya a végefelé már tisztában volt mindennel.

2015. máj. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Még egy fontos dolog: senkit nem lehet hibáztatni! Sajnos jelenleg a 21. században a hasnyálmirigy rák gyógyíthatatlan, nincs orvos aki segíthetett volna a betegen akármikor is fedezik fel. Egyszerűen tehetetlenek!! Lásd Patrick Swayze...még őt se tudták megmenteni pedig elhiheted érte mindent megtettek...
2015. máj. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
mi van anyukáddal?Hogy van?
2015. máj. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
május 20-án elhunyt
2015. máj. 21. 09:32
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
részvétem :(
2015. máj. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
68%
Őszinte részvétem ;(
2015. nov. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Nagyon sajnálom :((((
2023. júl. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!