Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Paranoia? Milyen betegseg...

Paranoia? Milyen betegseg lehet ez?

Figyelt kérdés
Sok ember az eletemben javasolta, hogy forduljak orvoshoz mert nem normalis amit csinalok. Vannak akik azt mondjak, hogy betegesen feltekeny vagyok es vannak akik szerint paranoias es vannak akik szerint semmi bajom. A baratomnak (17) van egy legjobb baratnoje (16) aki engem nagyon idegesit, mert elvarja a baratomtol, hogy irjon neki, talalkozzanak amikor egesz nap egyutt vannak az iskolaban mert egy osztalyba jarnak. Olyanokat ir a baratomnak, hogy ne hanyagolja el a baratait, meg h o legyen neki az elso! Ezaltal a baratom is igy gondolja a dolgokat es o is ugy velekedik h tobbet kene a baratival lennie, mikozben velem nagyon keveset tud igy is lenni. A baratom mikor nalam van vele beszel facebookon, ahelyett, hogy velem foglalkozna. Mikor rakerdezek miert irogatnak szivecskeket egymasnak meg ilyeneket azt mondja a baratom, hogy csak viccbol. A masik, hogy tudok rola h fuvezik a baratom (ritkan) de amiota velem van (majdnem 3 honap) tobbet csinalja, o azt mindja h nem miattam, es tudom h nagyon szeret ezert nem is hiszem h miattam, hanem csak a tarsasag miatt. Volt h letagadta majd a facebookjan lattam h o hazudott nekem, kb ezota nem tudok senkiben sem megbizni. Egy jo baratomtol kerdeztem h ma teptek-e, en megbiztam benne h elmondja ha igen de o elotte megkerdezte a baratomat h elmondhatja-e. Szerinte en paranoias vagyok es h senkiben nemtudok megbizni. O azt mondja h en mindenkiben mar az ellenseget latom es arra varok h hatba szurjanak es letudjam oket leplezni es ha erre varok megis fogjak csinalni. Neharagudjatok ha hosszu lett, kerlek normalisan valszoljatok, a valaszokat elore koszonom! 15/l

2015. márc. 1. 01:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy ma azzal a lannyal talakozott utanam amikor meg velem is lehetett volna es egy tarsasagban mentek el inni es tepni.
2015. márc. 1. 01:16
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy elotte levo kapcsolatomban en egy harmadik szemely voltam es egy lany utan jott az akkori baratom mindig hozzam. A mostani kapcsolatomban eleg sokaig 3. ezetem a lany miatt magam mert olyan kepeket raknak mi mint egy par es suli utan talalkozok a baratommal mindig tehat a legjobb baratnojevel elobb van mert az osztalytarsa... Talan ezt az egeszet az elozo kapcsolatombol hoztam?
2015. márc. 1. 01:22
 3/4 anonim ***** válasza:
jogosan vagy féltékeny, de a paranoia szót rosszul használod
2015. márc. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 homoki zsolt válasza:
szerintem mond meg neki hogy ez igy nem lesz jo.. kerdezd meg tole hogy szeret e egyaltalan ..mert inkabb veled kenne lennie mint vele ..
2015. márc. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!