Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívemmel van baj, esetleg...

Szívemmel van baj, esetleg hipohondria, vagy csak rossz az életvitelem?

Figyelt kérdés

A probléma az, hogy évek óta fáradt vagyok és nehezen pihenem ki magam, hétvégén akármennyit aludhatok, egy torna ugyanúgy kimerít. De én mintha szellemileg lennék állandóan fáradt.

A lényeg az, hogy a családban volt cukorbeteg és szívinfarktus is (ez utóbbi tuti a rossz életvitel miatt, idegeskedés stb)

Emiatt gondoltam, hogy elhet bebeszéltem magamnak a kari nyilalást, azért nyilalt a bal karom.

Estefele, mikor már fáradt vagyok szokott előjönni az idegeskedés, a testi nyilalások és nagyon fáradt vagyok. Úgy alapjáraton egésznap jellemző rám az ingadozó energiaszint, néha hulla vagyok, aztán kicsit rá tudok kapcsolni.

Életvitelemre jellemző, hogy elég sz@r az alvási rendem. Évek óta, mondhatni 5 éve sokszor csináltam azt, hogy suli napokon felvoltam hajnal 2-3-ig, mert nappal semmi kedvem nem volt tanulni, meg fáradt is voltam. Már 7. ben is úgy jártam, mint egy zombi. Emellett a testsúlyom is magas volt persze. Most testedzek, stb, viszont nem vagyok egészséges, pedig az ennivalót is megválogatom. Lehet szükségem lenne egy rendezett alvásra és minden rendbejöhetne, vagy teljesen más a bajom?

Emellett, voltam kivizsgáláson kb egy éve, de ott nem mondtak semmit, csak hogy lehet agyi alapú az egész.

Főleg a mellkasom közepén szoktam érezni enyhe nyomást, amihez kisebb fejfájás társul, meg mikor nagyon fáradt vagyok akkor néhol véletlenszerűen egy-egy izület nyilal, főleg este. Én próbálok mozogni, rendesen étkezni, hogy megelőzzek ilyen problémákat, de az is lehet, semmi bajom.



2015. márc. 2. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy a szivednek baja lenne.Menj el háziorvoshoz, vagy magánendelésre, csináltass ekg-t.Az később is meg muatatja ha baj volt korábban a sziveddel.

Kezdj el edzeni súlyzókkal meg futni és egyél sok zöldséget, vagyis egészségesen.Ne zabálj. A fáradékonyságot még vashiány okozhatja, de az vérszegénységre utal.


Esetleg szedj 1-2 hónapig magnéziumot.


Hány éves vagy? és hány kiló és magas?

2015. márc. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!